Jednoosé traktory (jednoosé nosiče nářadí)

Kvalitní technika

Jednoosé traktory jsou celosvětově užívané pro zemědělství menšího rozsahu, zahradnictví, krajinářství, komunální i domácí použití. Námi nabízené značky se vyznačují odolností a kvalitou srovnatelnou s běžnými traktory. Celý přenos výkonu je řešen tepelně zpracovanými přímými ozubenými převody v olejové lázni a velmi odolnou hydraulickou spojkou se zárukou 5 let. Hřídele jsou uloženy ve valivých ložiskách. Nikde není použit převod řemenem ani řetězem. Nechybí samostatné brzdy a uzávěrka diferenciálu. Technické řešení tedy odpovídá obvyklým standardům automobilového průmyslu.

Dlouhá životnost

 Jednoosé traktory jsou stejně jako velké čtyřkolové traktory navrženy pro práci s celou řadou poháněných i pasivních přídavných zařízení s životností řádově tisíce motohodin. Osazované motory jsou pouze profi řady osvědčených výrobců.

Výrobce BCS

 Italská značka BCS je zdaleka největším výrobcem jednoosých traktorů v Evropě s velmi dlouhou tradicí. Některé technické inovace posledních let dokazují, že značka nejenom staví na úspěšné historii, ale snaží se pokračovat s vývojem a být vedoucím v této oblasti. Příkladem je před několika lety zavedená spojka PowerSafe, která těmto traktorům dává podle mého názoru značný náskok před konkurencí pokud jde o jednoduchost ovládání a zároveň maximální uživatelskou bezpečnost. Poslední technickou novinkou je hydraulický reverzor, který umožňuje okamžitou změnu směru vpřed/vzad bez použití spojky.

 

Video1-funkce jednoosých traktorů BCS

Video2-funkce rotavátoru BCS

 

Využijte předvedení zdarma

Nabízíme předvedení všestranného výkonného modelu BCS 740, na kterém je možno vysvětlit všechny funkce a možnosti jednoosých traktorů. BCS 740 je vhodný jak do zahradnických provozů, zemědělství tak i komunálních služeb.  Zároveň je tento model vhodným osvědčeným kompromisem mezi výkonem, funkcemi a cenou. Je možné říci, že ve srovnání s některými stroji německé výroby je tento model cenově mnohem příznivější při vyšších technických parametrech, které jsou dány hlavně modernizovanou spojkou PowerSafe s dlouhou zárukou.

Zkušenosti jsou důležité

Máme praktické zkušenosti z provozem a servisem těchto strojů, známe podrobně jejich konstrukci, dokážeme kvalifikovaně poradit s jejich vhodností pro různé účely, víme na co si dát při provozu pozor, jak stroj co nejlépe vyvážit, seřídit a efektivně používat.

Příznivé ceny

Nabízíme nejnižší ceny na trhu ČR.

Dovoz zdarma

Dovoz do 30km od sídla firmy zdarma

Nejširší sortiment

Dodáváme nejširší sortiment přípojných pracovních zařízení v ČR

Technické řešení jednoosých traktorů

Provedení strojů:

Připojovací možnosti:

Hlavní vlastnosti:

        

 

        

 

Pohled do převodovky-ozubená kola v olejové lázni:

Modely a technické parametry(.pdf)

 Fotogalerie:

Jednoosý traktor s připojenými rotačními branami:

Motor Honda GX 390 (profi řada), široké pneumatiky

Ovládací prvky:

Detail mechanizmu rychlonastavení výšky řidítek:

Detail blokace zpětného chodu při připojení rotavátoru-na fotografii není v činnosti, řidítka otočena na druhou stranu:

Kulisa řazení:

 

Ceník

Kontakt

ZPĚT

zahradysnapady.cz © 2018
Zahradysnapady.cz - Zahradní služby - Hodinový zahradník
Realizace pavelszabo.cz