Kultivace a zpracování půdy

Příprava a kultivace půdy je rozhodující pro prospívání rostlin a trávníku.

Používáme výkonné a přitom relativně lehké a šetrné stroje, které dokáží připravit půdu na výsadbu po skončení stavby. Stejně tak je možné velmi snadno například zrušit starý trávník, půdu zpracovat, dodat organická hnojiva a provést nový výsev. Na zdevastovaných pozemcích regenerujeme půdu pěstováním půdopokryvných plodin, které zvyšují úrodnost a zlepšují strukturu půdy.

Půdu zpracováváme v potřebné hloubce tj až do 150mm, v závislosti na sledovaném účelu a vlastnostech konkrétního stanoviště.

Máte starou zahradu s ulehlou vyčerpanou půdou? Potřebujete prokypřit půdu a urovnat terén s ohledem na rostoucí stromy a další rostliny? Dostavěli jste a chcete rekultivovat staveniště, mít rovný terén a půdu připravenou pro výsadbu? Rádi byste vylepšili ornici na zahradě? Máte nevyhovující trávník, uvažujete o znovuzaložení s úpravou složení podloží? Myslíte, že by bylo dobré dodat do země kompost, aby byla úrodnější? Potřebujete založit záhon pro zeleninu nebo pro okrasné rostliny?

Dokážeme také pomocí mechanizace připravit půdu pro výsadby stromů, keřů a živých plotů i tam, kde je málo místa. Šířka kultivátoru se může zmenšit až na 70 cm, takže se dostane prakticky všude.

 

 

 

OBJEDNÁVKA

zahradysnapady.cz © 2018
Zahradysnapady.cz - Zahradní služby - Hodinový zahradník
Realizace pavelszabo.cz