Naše firma se zabývá originálními návrhy venkovních prostorů a zahrad, projektováním terénních úprav, modelací, stavebních detailů a vrstvy rostlin, realizacemi stavební i zahradnické části a rekonstrukcemi.

Navrhujeme v souvislostech, hledáme a rozvíjíme dobré vlastnosti daného místa, postupujeme od obecných souvislostí a komunikačních vazeb  k detailům.

Dále jsme specializováni na pěstování zazenic habru obecného, které dodáváme ve vysoké kvalitě pro výsadbu živých plotů.

Při realizacích nepoužíváme chemikálie zejména herbicidy ani syntetické textilie a hydrogely, které zbytečně zatěžují životní prostředí. Věnujeme maximální pozornost zachování ornice, bez níž je dobrá zahrada trvalé hodnoty nemyslitelná.

Kromě respektování požadavků zákazníka se snažíme také o co nejmenší narušení původního ekosystému.

Předstih před konkurencí udržujeme rozsahem a hloubkou odborných znalostí, udržováním a vývojem firemního know-how a také prosazováním a dodržováním platných standardů-např. arboristický standard Výsadba stromů, SPPK A02 001:2013 a Řez stromů, SPPK A02 002:2013, vyhláška o požadavcích na výstavbu a obecné architektonické a stavební zásady.

 

Na základě vlastních výborných zkušeností a dále naším technickým znalostem a vzdělání jsme odbornými dodavateli jednoosých traktorů a univerzálních čtyřkolových traktorů pro profesionální zahradnické použití italské firmy BCS. K jednoosým traktorům BCS/Ferrari dodávame nejširší sortiment kvalitních pracovních zařízení na trhu v ČR, poskytujeme technické a zemědělské poradenství, servis a dodávky náhradních dílů. Máme přímé kontakty na výrobce v Itálii a jejich technickou podporu.

 

Jsme výhradním zastoupením firmy AGRIZETA, která se specializuje na výrobu pásových pohonů pro jednoosé traktory, pro některé čtyřkolové traktory a zakázková řešení.

 

Ing Pavel Zelený, majitel

 

 

zahradysnapady/ZE-TRAC © 2023
Zahradysnapady.cz - Zahradní služby - Hodinový zahradník
Realizace pavelszabo.cz