Nejlepší nabídka největší sortiment-dodáváme nejširší systém značkových jednoosých traktorů

Poradenství a konfigurace na míru pro konkrétní použití

Jsme přímí dovozci a odborní prodejci s více než 10letou zkušeností

Možnost splátkového financování nákupu přes Agroleasing.cz

Technické informace k nastavení a údržbě

E-shop: www.ze-trac.cz-v přípravě, aktuálně objednávky přes email, telefon 

K dispozici české návody k použití a CE certifikáty.

Technická podpora přes email i telefon.

Všechny stroje jsou před předáním seřízeny a otestovány

Náš sortiment strojů je zaměřen na zahradnictví a specializované zemědělství.

Nabízíme nejširší ucelený sortiment a nejnižsí ceny na trhu v ČR

Akční ceny, různé konfigurace, časově omezená nabídka

Trvale skladem BCS740 Honda GX390 ruční start, výběr kol 5.00-10, 6,5/80x12, Lug tyre, rotavátor 80cm a 66cm    

Naše značky:

info@zenais.cz, +420 604534682

Sortiment

Náš nejširší ucelený sortiment je zaměřen především na požadavky zahradníků, pěstitelů, zemědělců na menších plochách, ekopěstitelů, lesníků a také samozásobitelů při zpracování půdy, výsevech, udržování meziřádků a příkmenných pásů, štěpkování větvoví a sečení. Hydrostatická sekačka BCS660 HY WS s řízením pomocí kolových brzd je velmi vhodná pro sečení na strmých svazích až 30°. Některá přípojná zařízení jako kartáč se sběrným vakem firmy Bellonmit, sněhový pluh BCS, sněhové frézy BERTA a BCS a vypalovač plevele Thermhit jsou určena pro údržbu venkovních ploch. Vše seženete u nás na jednom místě.

Naše originální díly

Vyrábíme a dodáváme některé originální příslušenství k jednoosým traktorům, které na trhu chybí. Jedná se o adaptér pro připojení VARI/AGZAT BVA, Závěsné závaží ZN18 k vyvážení těžkých pracovních zařízení, závaží ZLT do kol LugTyre 2x33kg, závaží+rozpěrka 4cm ZVLT do kol LugTyre 2x10kg, zdvojovací sada pro kola 6,5/80-12 a připojovací adaptér pro vypalovač plevele Thermhit.

 

Závaží ZN18, ZLT a ZVLT jsou vhodná zvláště pro zahradnické konfigurace s koly LugTyre, pro které dosud neexistovala možnost montáže závaží.

Prodej

Poptávky, cenové nabídky, prodej, konfigurace sestav a poradenství probíhají přes email nebo telefon v kontaktech.

Dodavatelé

Stroje odebíráme přímo od výrobců v Itálii nebo od italských specializovaných velkoobchodníků s dlouhodobou historií. Máme přímý kontakt do BCS, Rinaldi, Bassi, Agrizeta a dalších. Také náhradní díly se k nám dostávají rovnou z Itálie.

Případné technické dotazy nám odpovídají přímo výrobci nebo specialisté v Itálii

 

Jsme odborní prodejci (a také profesionální uživatelé) jednoosých traktorů a univerzálních čtyřkolových traktorů italských firem BCS a SAME včetně celé řady přípojných zařízení. Dále dodáváme sortiment italských firem Rinaldi, Berta, Molon, Belonmit, SPEDO F. LLI, Caravaggi, Bassi e Bassi, Agrizeta, Carli, Gramegna, Meccanica Benassi, Meccanica Morellato, Cucchi, Ferroni...

Provádíme servis strojů BCS, Rinaldi, Berta, Caravaggi a dalších 

Půjčovna strojů

 

Kvalitní technika pro všechny pěstitele a zahradníky

 Dodávaná technika firmy BCS je vhodná k profesionálnímu nasazení u zahradnických a komunálních firem, vzhledem k příznivé ceně také nachází využití u malých a domácích pěstitelů a zemědělců jako velmi účinný pomocník při přípravě půdy, sklizni, sečení trávy, sušení a sběru sena a celosezónních úklidových pracech. Velkou výhodou jednoosých traktorů je jejich velká variabilita, celoroční využitelnost a velmi malé nároky na prostor.

Náš sortiment kvalitních strojů je velmi vhodný také pro malá hospodářství a samozásobitelské pěstování.

Funkce jednoosého traktoru

Technika Ferrari a Pasquali

Ferrari a Pasquali jsou obchodní značky technicky identických strojů vyráběných ve stejné továrně BCS. Liší se pouze barevností krytů a popisy.

Pozor na čínské napodobeniny

Poslední dobou se stále více objevují na trhu čínské kopie BCS. Zákazník, který si takovou kopii pořídí zažije brzy zklamání-nejenže se s takovým strojem velmi těžce pracuje, neboť ovládání je tuhé, brzdy nebrzdí, spojka unáší, převody se rychle opotřebí ale hlavně nejsou zaručeny dlouhodobě náhradní díly. Každá kopie je totiž trochu odlišná a hlavně odlišná od originálu, takže originální díly nepasují.

Jakmile takový dodavatel zmizí z trhu neseženete náhradní díly.

U značek, keré dodáváme, dodáváme také náhradní díly i na 20 let staré modely. Na značkové výrobky se tedy můžete dlouhodobě spolehnout.

Nejširší výběr přípojných zařízení

Nabízíme nejširší výběr přípojných (pracovních) zařízení pro jednoosé traktory BCS na trhu ČR.

Na vyžádání předvedeme stroje v činnosti s výkladem funkcí a možností.

Proč u nás

Naše výhoda jako dodavatele spočívá v podrobné znalosti konstrukce strojů a značné zkušenosti s jejich praktickým provozem. Na základě těchto znalostí dokážeme kvalifikovaně poradit jak v případě technických dotazů při výběru stroje tak i pokud je potřeba servisní zásah. Dodáváme spolehlivou techniku. Nabízíme praktické předvedení. Máme nejnižší ceny.

Pokyny k použití a manuály dodáváme českém jazyce.

Poskytujeme technické poradenství, technickou pomoc po telefonu, záruční, pozáruční servis a dodávku náhradních dílů po dobu životnosti. Všechny dodávané stroje BCS a většina pracovních zařízení jsou ověřeny v profi nasazení jako velmi spolehlivé s minimálními nároky na údržbu.

Stroje dodáváme i na Slovensko a do Polska.

Nabízíme velmi zajímavé ceny, slevy při větších odběrech.

 

Technické parametry(.pdf)

 

Technické parametry sekaček(.pdf)

 

Technické parametry(.pdf)

 

Technické parametry(.pdf)

VIVID

 

INVICTUS

 

VOLCAN

 

ZPĚT

Kontakt

zahradysnapady/ZE-TRAC © 2023
Zahradysnapady.cz - Zahradní služby - Hodinový zahradník
Realizace pavelszabo.cz