Jak objednat zboží

Náš sortiment je tvořen poměrně složitým systémem možných kombinací strojů, příslušenství a pracovních zařízení. Na stejnou činnost existuje více variant zařízení od různých výrobců s různými vlastnostmi. S každým zařízením jsou jiné zkušenosti a je jinak technicky řešené. 

Ze zkušeností víme, že se v těchto kombinacích zákazník málokdy dokáže zorientovat a zvolit takovou sestavu, která je technicky proveditelná, dostupná a se kterou bude spokojený. I my některé technické otázky průběžně konzultujeme s výrobci.

Abychom zákazníkům ušetřili čas při vybírání vhodné sestavy, a abychom mohli vytvořit cenovou nabídku na míru, rádi bychom, aby se na nás zákazníci obraceli s objednávkami, žádostmi o cenové nabídky a dotazy přes email nebo telefon. 

Objednávky, cenové nabídky, dotazy, technické informace:

E-mail        pavel.zeleny@zenais.cz

info@zenais.cz

Telefonicky  jsme k dispozici vždy: po-pá 8-17 h na tel. čísle +420 604 534 682

Dodací lhůta:

Obvyklá dodací doba od zaplacení zálohy je 2-3týdny. 

Většina základních strojů jsou skladem a je možné je odebrat ihned. 

Možnosti dopravy:

Nabídkové ceny platí pro odběr se sídla firmy (momentálně Ostrava-Stará Bělá, postupně i Lubná u Poličky). Při odběru ze sídla firmy jsou stroje sestavené, seřízené a zprovozněné, součástí je seznámení s obsluhou a údržbou.

Při dopravě přepravcem je doručeno sestavené, seřízené a zprovozněné zboží na paletách za cenu 1400,-Kč za 1 paletu po celé ČR.

Další možností je doprava  sestavených a zprovozněných strojů naším autem k zákazníkovi, součástí je předvedení a zaškolení obsluhy na místě vyložení. Tato služba je za poplatek podle vzdálenosti, do 40km od sídla firmy zdarma. 

Při ceně objednávky nad 300 tis. nabízíme dopravu sestavených a zprovozněných strojů s předvedením obsluhy do vzdálenosti 150km zdarma.

 

Takto vypadá BCS740+rotavátor doručený na paletě:

 

 

zahradysnapady/ZE-TRAC © 2023
Zahradysnapady.cz - Zahradní služby - Hodinový zahradník
Realizace pavelszabo.cz